Historia

Oto geneza naszego zespołu :Zimą 2009 roku podczas nieregularnych spotkań na hali sportowej przypadkowej często grupy młodszych i starszych sympatyków piłki nożnej, wyłonił się tzw.trzon obecnej drużyny ''OLDBOYS LISIA GÓRA'' Zima 2010 roku to już rozgrywane dwa razy w tygodniu mecze na hali sportowej w cyklu -środa i piątek.Od Marca 2011 roku spotkania przy piłce kopanej odbywały się na obiekcie kompleksu sportowego Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej w Lisiej Górze który został przekazany do użytku 04 Grudnia 2010 roku''wówczas nastąpiło jego poświęcenie''-mecze odbywały się w środy.Był to pierwszy sezon rozgrywek piłkarskich na sztucznej trawie budzącej się do życia "WIELKIEJ DRUŻYNY''Gra z czasem układała się coraz lepiej,dawała nam dużo przyjemności i sprawiała coraz większą satysfakcję.Formacja nasza odbywając regularne gry w mocno stabilnym zespole,który cały czas był budowany z żelazną konsekwencją i pewną jego wizją zaczęła wzbudzać zainteresowanie lokalnej młodzieży.Wieść o naszym futbolu rozchodziła się''lokalnie'' coraz szerszym kręgiem,dzięki temu nastąpiła naturalna selekcja-w zespole są do dnia dzisiejszego tylko Ci którzy,uważają że OLDBOYS LISIA GÓRA jest naszym wspólnym dobrem-które należy szanować i pielęgnować.W Czerwcu 2011 roku rozegraliśmy pierwszy turniej piłki nożnej.Od 21 Września 2011 występujemy w strojach piłkarskich które zostały zakupione dzięki hojności PAŃSTWA ANNY I BOGDANA LUDWA którzy są właścicielami GOSPODARSTWA OGRODNICZEGO W PAWĘZOWIE,oraz PANÓW ANDRZEJA I PIOTRA WOJCIECHOWSKICH którzy są właścicielami FIRMY ANPOL W LISIEJ GÓRZE-od tego momentu staliśmy się rozpoznawalni.Nasze barwy to:zielone koszulki,czarne spodenki i zielone getry.Boisko ORLIKA przy Zespole Szkół w Lisiej Górze które jest naszym piłkarskim domem nazywamy ''OLDBOYS ARENA''Nazwę drużyny ''OLDBOYS'' celowo piszemy w sposób niezgodny z angielską pisownią.Nasza kadra jest na tyle stabilna,że możemy brać udział w różnych amatorskich turniejach,które są najczęściej turniejami charytatywnymi na coraz to szerszej arenie.Nasza dewiza brzmi ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC''Jeżeli naszą grą sprawimy radość komukolwiek-to nasza radość z kopania piłki jest sprawą drugorzędną.Jednym z warunków,który musieli spełniać kandydaci do drużyny OLDBOYS LISIA GÓRA było ukończone trzydzieści lat życia lub przekroczone sto kilogramów wagi ciała.