XII Edycja

XII Edycja Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' 29.01.2017...

autor: jastok68, 2017-02-04 19:08

29.01.2017 r. tradycyjnie w Niedzielę poprzedzającą ferie zimowe w Zespole Szkół w Lisiej Górze Stowarzyszenie Oldboys Lisia Góra zorganizowało XII Edycję Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' składającą się z V Edycji Akcji Honorowego Krwiodawstwa oraz V Dorocznej Zabawy Karnawałowej dla Dzieci.

GENERALNYM SPONSOREM Zabawy Karnawałowej 2017 tradycyjnie od kilku już lat był :

LIDL sp. z o.o. sp.k.
Centrum Dystrybucyjne Tarnów
Brzozówka ul. Lisia 34

Słodycze i napoje przekazane przez kierownictwo Centrum Dystrybucyjnego LIDL sp. z o.o. spowodowały, że zabawa karnawałowa należała do niezwykle słodkich i smacznych a słodycze które dzieci uczestniczące w zabawie otrzymywały do domu w reklamówkach przed wyjściem jeszcze długo będą przypominać im radosne i słodkie chwile Zabawy Karnawałowej 2017

...KAŻDY MĄDRY TO ROZUMIE ŻE LIDL RADOŚĆ POWODUJE !!!

Sponsorami XII edycji Akcji ''... I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' byli również Ci Wszyscy z Państwa, którzy przyjęli do swoich domów Orszak Trzech Króli w dniu 6 Stycznia - to już piąty rok z rzędu odwiedzamy Państwa domy spotykając się z wielką sympatią i niezwykle miłym przyjęciem.

Poza słodyczami i napojami tradycyjnie oblegana była Pani AGATA MAŁECKA - już piąty rok z rzędu !!! malująca niezwykle efektownie dziecięce buźki oraz dmuchana zjeżdżalnia i zamek z piłeczkami będące rzadką atrakcją w samym środku zimy dostępną bez ograniczeń.

Zabawę Karnawałową uświetniał Duet wokalno - instrumentalny '' EDEN '' MAREK PIEKUT (tel. 692691869 ) który stanowi oprawę muzyczną organizowanych przez nas zabaw dla dzieci od pięciu lat !!!
Dzielnie pomagały nam hostessy, dbające o uczestników zabawy : Natalia, Dominika i Julia.

Podczas Akcji Honorowego Krwiodawstwa Wspaniali Ludzie oddali 13500 mll krwi, którą dedykujemy małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu, szkoda że nie wszyscy którzy zgłosili się do oddania krwi z przyczyn od siebie niezależnych nie mogli tego dnia oddać najcenniejszego z darów !!!

Można zaobserwować, że Akcja ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' ma stałych zwolenników co jest dla nas powodem do dumy !!! Do oddawania krwi od lat przychodzą Ci sami Wspaniali Ludzie, którzy wspaniałą postawą dają nam siłę i natchnienie do dalszej działalności.

Nie sposób wyrazić Państwu naszej wdzięczności - chyba tylko tym, że będziemy się starać aby idea wzajemnego szacunku była budowana dokąd starczy nam sił !!!

W sposób szczególny bardzo dziękujemy Proboszczom Parafii w Lisiej Górze, Łukowej, Śmignie, Brzozówce, Brniu, Nowej Jastrząbce, Starych Żukowicach oraz Zaczarniu za przeczytanie ogłoszenia oraz zachęcanie społeczeństwa do udziału w XII Edycji Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ''

Dziękujemy bardzo Dyrektorowi Zespołu Szkół w Lisiej Górze za nieodpłatne udostępnienie pomieszczeń wykorzystywanych do Akcji HDK oraz sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia zabawy karnawałowej.

Oficjalnym Partnerem Medialnym XII Edycji Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' była Rozgłośnia Radia RDN Małopolska promująca akcję oraz Studio PRO 7 WALDEMAR ZIEMIRSKI dzięki któremu przekaz video dotrze do wszystkich zainteresowanych.

Wszystkim, którzy pomogli nam na etapie przygotowań i organizacji akcji bardzo serdecznie dziękujemy !!!

DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNEJ PODCZAS TRWANIA AKCJI HDK ORAZ ZABAWY KARNAWAŁOWEJ NIE PROWADZONO W ŻADNEJ FORMIE !!!

Zarząd Stowarzyszenia Oldboys Lisia Góra