IV Edycja

AKCJA KRWIODAWSTWA I ZABAWA KARNAŁOWA  LISIA GÓRA 2 luty 2014

• autor: jastok68, 2014-02-04

'' Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika-zawsze pozostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienia...''

W Niedzielę 2 Lutego 2014 r. w Zespole Gimnazjum im. Ofiar Katynia i Szkoły Podstawowej im.św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze odbyła się druga zimowaedycja akcji''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ''zorganizowana przez drużynę OLDBOYS LISIA GÓRA we współpracy ze Stowarzyszeniem'' Pawęzów Razem ''PRAGNIEMY ODDAĆ CZEŚĆ WSZYSTKIM którzy włączyli się do współtworzeniai kontynuacji naszej akcji! Oddana krew zostanie przekazana do dyspozycji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu 44 dawców oddało łącznie 19.80 litów tego niezastąpionego daru serca i szczerości ! 9 osobom nie pozwoliły na to wstępne badania, a kolejnych kilkanaście nie zostało zarejestrowanych przez personel zespołu wyjazdowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddz. w Tarnowie ul. Szpitalna -działanie takie jest co najmniej kontrowersyjne! O godz. 14.00 rozpoczęła się Zabawa Karnawałowa dla Dzieci. Fantastyczną zabawę zapewnił wzorem roku ubiegłego ZESPÓŁ MUZYCZNY'' EDEN ''Laureatką nagrody specjalnej BALU KARNAWAŁOWEGO zostałaJULIA KMIECIK! uczennica klasy 1 A Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Żabnie,JULIAbyłaGościem Specjalnymdrużyny OLDBOYS LISIA GÓRA.GENERALNYM SPONSOREMakcji ''... I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' LISIA GÓRA 2014 oraz Zabawy Karnawałowej dla Dzieci były firmy -LIDL POLSKA CENTRUM DYSTRYBUCYJNE TARNÓW # DOM HANDLOWY '' SOLO '' JANUSZ NOWAK - LISIA GÓRA # DAN CAKE POLONIA - CHRZANÓW . Ponadto sponsorami były takie firmy jak:'' MARCOLA '' HURTOWNIA SPOŻYWCZA ANNA I KRZYSZTOF KUŁAGA  # ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO''CHABURA '' # FHU '' DECO MIX ''STANISŁAW GOLONKA- LISIA GÓRA # PanLESZEK KONIECZNY - ŁĘG TARNOWSKI # HURTOWNIA ART. SPOŻYWCZYCH FRANCISZEK CZUPRYNA - LISIA GÓRA # KWIACIARNIA '' RÓŻA '' JAN CYGAN - LISIA GÓRA # Pani LIDIA JAŹWIŃSKA - REDKTOR NACZELNA GŁOSU LISIEJ GÓRY # PanZBIGNIEW WAWRZON - PAWĘZÓW # DRUKARNIA '' F 4 '' JERZY ALBERTUSIAK - PAWĘZÓW # Pani AGATA MAŁECKA - LISIA GÓRA # ELŻBIETA MICHALSKA - LISIA GÓRA # '' FILABORA '' M. KOŁPA W. KOŁPA # '' GOSPODARSTWO OGRODNICZE '' BOGDAN LUDWA - PAWĘZÓW # '' PRO STAGE TECHNOLOGY '' PIOTR NOWAK #'' ANPOL '' ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI I PIOTR WOJCIECHOWSKI - LISIA GÓRA oraz MULTI CLUB 139-ŚMIGNO # ZDOBIENIE PUCHARÓW WYKONAŁ NIEODPŁATNIE ARTYSTA - PLASTYK RYSZARD PINAS z LISIEJ GÓRY #''MANUAL II '' PRZEMYSŁAW KOBIS - TARNÓW # '' KAMELEON '' JÓZEF SACHA - DĘBNO # WALDEMAR ZIEMIRSKI - PAWĘZÓW #DZIĘKUJEMY ZARZĄDOWIIDRUHOM JEDNOSTKIOSP LISIA GÓRA oraz REKTOROWI I ALUMNOM WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W TARNOWIEza pielęgnowanie pięknej idei bezinteresownej współpracy. W sposób szczególny należy podkreślić z wielkim naciskiem, że słodycze przekazane na rzecz akcji przez LIDL POLSKA CENTRUM DYSTRYBUCYJNE TARNÓW, DAN CAKE POLONIA w CHRZANOWIE, DOM HANDLOWY '' SOLO '' JANUSZ NOWAK oraz HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ '' MARCOLA '' ANNA I KRZYSZTOF KUŁAGA w pełni zaspokoiły potrzeby naszych milusińskich podczas trwania zabawy.Niewykorzystane słodycze osłodząOLIMPIADĘ MALUCHA KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ w SZKOLE PODSTAWOWEJ w LISIEJ GÓRZE i SZKOLE PODSTAWOWEJ w PAWĘZOWIE - podjęto już działania. DZIĘKUJEMY DYREKTOROWI ZESPOŁU SZKÓŁ W LISIEJ GÓRZE PANU JERZEMU SADŁONIOWIza nieodpłatne udostępnienie pomieszczeń niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia akcji HDK oraz sali gimnastycznej. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Markowi Rzeszótko za życzliwość, nauczycielom opiekującym siędziećmi podczas zabawyoraz Paniom dbającym o nienaganne zaopatrzenie '' SŁODKIEGO STOŁU '' i FANTASTYCZNYM UCZENNICOM KLASY DRUGIEJ I TRZECIEJ GIMNAZJUM ZA TWORZENIE NIESAMOWITEJATMOSFERYNA PARKIECIE.SZCZEGÓLNE MIEJSCE W NASZYCH SERCACH ZAJMUJĄ CI WSZYSCY KTÓRZY SĄ JEJ WSPÓŁTWÓRCAMI OD PIERWSZEJ EDYCJI - SERDECZNI BARDZO HOJNI A PONAD WSZYSTKO SZLACHETNI I BEZINTERESOWNI !!! Dziękujemy wszystkim którzy choćby w najmniejszym stopniu pomogli przy sprawnej organizacji i przebiegu akcji ''... I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ TEGO WYDARZENIA PRZEDSTAWIAJĄ ZDJĘCIA.ŻADNEJ FORMY DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNEJ PODCZAS TRWANIAAKCJI NIE PROWADZONO - ŻADNYCH OPŁAT NIE POBIERANO !!!

Galeria :https://plus.google.com/photos/103075707751820402412/albums/5976367672319004785

Ze sportowym pozdrowieniemOLDBOYS LISIA GÓRA DZIĘKUJEMY