XI Edycja

XI EDYCJA AKCJI ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI 17.0

LIDL KARNAWAŁ 2016 ! LIDL MĄDRY WYBÓR ! LIDL JEST WIELKI ! LIDL PRZYJACIEL DZIECI ! LIDL LIDL TYLKO LIDL ! LIDL FOREVER !!!

17.01.2016 r. w Zespole Szkół w Lisiej Górze odbyła się XI Edycja Akcji '' I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' organizowana przez drużynę OLDBOYS LISIA GÓRA od 2012 roku.

Co wyróżnia LIDL SKLEPY SPOŻYWCZE Sp. z O.O. spośród innych równie wielkich koncernów, korporacji, czy firm ? Przede wszystkim to, że z szacunku do społeczeństwa LIDL SKLEPY SPOŻYWCZE Sp. z O.O wspiera wielkich i maluczkich ! Przykładem są Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2016 których sponsorem jest LIDL. LIDL SKLEPY SPOŻYWCZE Sp. z O. O CENTRUM DYSTRYBUCYJNE W TARNOWIE był GENERALNYM I JEDYNYM SPONSOREM XI Edycji Akcji ''...I TY TEZ MOŻESZ POMÓC '' zabezpieczając góry słodyczy oraz ocean napojów dla Dzieci bawiących się podczas Zabawy Karnawałowej 2016. O wyjątkowości i wysokiej jakości słodyczy oraz napojów dostarczonych przez LIDL SKLEPY SPOŻYWCZE Sp. z O.O CENTRUM DYSTRYBUCYJNE W TARNOWIE świadczy fakt, że nasze hostessy pracowały na najwyższych obrotach aby na bieżąco uzupełniać je na stolikach. Wierzymy, że wieść o wspaniałych słodyczach i napojach z LIDLA odbije się echem za pośrednictwem gości z Królowej Górnej pow. Nowy Sącz, Wietrzychowic, Niecieczy, Schroniska Opiekuńczo - Wychowawczego '' Przyjazny Dom '' w Tarnowie ul. Chyszowska, oraz wszystkich, którzy byli jej uczestnikami. Należy podkreślić, że LIDL za pośrednictwem CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO W TARNOWIE jest Generalnym Sponsorem organizowanych przez nas imprez dla Dzieci od kilku lat !!! Wszystko co robimy staramy się realizować na najwyższym poziomie a taki właśnie poziom zapewnia współpraca z LIDL SKLEPY SPOŻYWCZE Sp. z O.O CENTRUM DYSTRYBUCYJNE W TARNOWIE. Pan MAREK PAWŁOWSKI DYREKTOR REGIONU LIDL oraz Pan KRZYSZTOF PRZYSUCHA KIEROWNIK CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO w TARNOWIE to WSPANIALI LUDZIE O WIELKIM SERCU, których charakteryzuje empatia i bezinteresowność. Wszystkie Dzieci udające się do do domów wzorem roku ubiegłego otrzymywały paczki ze słodyczami Made in Lidl !!!

Od 2013 r. tradycją stało się, że w Niedzielę poprzedzającą ferie zimowe dla Dzieci, Zabawę Karnawałową poprzedza Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Niezmiennie pobraną krew dedykujemy pacjentomUniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu. Wspaniałe przekąski dla Dawców zapewniła CATHERINA'S ROYAL CATERING. Podczas IV Edycji Akcji HDK udało się pobrać krew od28 Dawców co dało 12,6 litra krwi wniespełna 4 godzinnej akcjico jest wynikiem bardzo przyzwoitym - dawców było znacznie więcej lecz z różnych przyczyn nie mogli Oni oddać tego niezastąpionego dotąd leku.WSZYSTKIM PAŃSTWU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA DAR SERCA !!!

Pan DARIUSZ KOZACZKA Dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmignie zarazem Prezes Stowarzyszenia '' Przyjazna Szkoła '' po raz kolejny z wielką serdecznością pomógł nam na etapie przygotowawczym za co serdecznie dziękujemy !

Radosną ciekawostką dla Dzieci była pneumatyczna zjeżdżalnia oraz zamek z piłkami prawdopodobnie pierwszy raz w historii Gminy Lisia Góra umieszczony o tej porze roku pod dachem !

Tradycyjnie bezpieczny transport Dzieci na zabawę oraz po jej zakończeniu - nieodpłatnie zapewniła Firma '' ARAMIS '' DARIUSZ ARMATYS LISIA GÓRA - Bardzo Dziękujemy !

Za propagowanie i promocjęmedialnąnaszej akcji serdecznie dziekujemy Radiu RDN Małopolska oraz Waldemarowi Ziemirskiemu Studio PRO 7.

Słowa wdzięczności kierujemy do Dyrekcji Zespołu Szkół w Lisiej Górze za nieodpłatne udostępnienie nam obiektu dla sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia XI Edycji Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' Bardzo dziękujemy Proboszczom Parafii, którzy w ciepłych słowach zachęcali do oddania krwi, oraz właścicielom placówek w których mogliśmy umieścić plakaty. Środki zebrane podczas Orszaku Trzech Króli w całości przeznaczone zostały na potrzeby XI Edycji Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ''

DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNEJ PODCZAS TRWANIA ZABAWY KARNAWAŁOWEJ NIE PROWADZONO W ŻADNEJ FORMIE !!!

Z WYRAZAMI WDZIĘCZNOŚCI

Video : https://youtu.be/8jNjBmet03g