ŚWIĘTO W DRUŻYNIE ! 60-tka DZIADKA !!!

Lat sześćdziesiąt ? I co z tego?
Być dojrzałym to nic złego!
Zwłaszcza kiedy ciałem młody
I szlachetnej wciąż urody.
Duchem jeszcze nastolatek
Mimo sześćdziesięciu latek!
Sto lat, sto lat dziś śpiewamy,
Szampana DZIADKOWI otwieramy !

60 Urodziny obchodzi nasz napastnik KAZIMIERZ ZEGARLICKI - koszulka z nr 11. KAZIU stanowi trzon drużyny od pierwszych chwil jej istnienia. Zdeklarowany współtwórca jej obecnego wizerunku , uczestnik wszystkich akcji charytatywnych organizowanych przez nasz klub. DZIADEK dzięki swojemu piłkarskiemu doświadczeniu często wpędza w kompleksy dużo młodszych obrońców i bramkarzy !

W tym szczególnym Dniu, życzymy Ci Dostojny Jubilacie aby każdy dzień był dla Ciebie radosny, wypełniony uśmiechem i optymizmem, abyś był otoczony ludźmi szczerymi i oddanymi. Spełniaj swoje marzenia, niech one dają Ci siłę na następnych wiele, wiele lat !!! Ponad wszystko życzymy Ci dużo zdrowia - bo to ono jest najcenniejsze oraz wszelkiej pomyślności i wielu pięknych chwil na krajowych i europejskich arenach piłkarskich !!!