VI Edycja

Lista Oficjalnych Sponsorów VI Edycji Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ! "

autor: jastok68, 2014-09-18

COKOLWIEK UCZYNILIŚCIE JEDNEMU Z TYCH BRACI MOICH NAJMNIEJSZYCH, MNIEŚCIE UCZYNILI Mt ( 25; 40 ) WYGLĄDA NA TO ŻE TO BIBLIJNE MOTTO AKCJI ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ''

OLDBOYS LISIA GÓRA pragną wyrazić wdzięczność Panu ROMANOWI ŁUCARZOWI STAROŚCIE TARNOWSKIEMU oraz wszystkim którzy w minioną Niedzielę 14 Września zjawili się na stadionie w Lisiej Górze uświetniając tym samym swą obecnością VI Edycję Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC'' Okazaliście Państwo jedność i zrozumienie solidaryzując się z Asią w tak trudnej i skomplikowanej sytuacji - efekt akcji jest wypadkową Waszej wrażliwości społecznej oraz wspaniałych serc otwartych na chęć niesienia pomocy - JESTEŚCIE WSPANIALI !!! Bardzo dziękujemy Dzieciom które stworzyły wspaniałą Piłkarską Eskortę czyniąc wyjście zawodników na murawę pięknym, efektownym widowiskiem !Niesamowity pokaz kunsztu zapewniły nam Mistrzynie Europy Cheerleaders 2014 Grupa '' IMPULS ''z Gimnazjum w Łęgu Tarnowskim oraz zdobywczynie III miejsca na Mistrzostwach Europy cheerleaders 2014 Grupa '' VOLTAGE ''ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich -obydwie grupy trenuje Pani AGNIESZKA LEZIEŃ.Wielkim zainteresowaniem cieszyły się motocykle żużlowe które prezentowali:ARKADIUSZ MADEJ zawodnik KMŻ LUBLIN oraz MICHAŁ NOWIŃSKI zawodnik GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW, MACIEJ KACZÓWKA ,JAKUB KACZÓWKA z Niecieczy - obydwaj'' DUCK TEAM MOTOR POLAND ''wyścigi terenowe i crossowe oraz JAROSŁAW ŁOKCZEWSKI '' Quad Rancing '' oblegani byli przez tłumy dzieci.JAKUB JANISZEWSKI oraz DOMINIK WAŁASZEK byli przedstawicielami motocyklistów w kategorii'' ścigacz. '' Grupa Motocyklowa '' POWIŚLE ''Mundurowy Klub Motorowy Rzeczypospolitej Polskiej Region Dąbrowa Tarnowska swym wjazdem na teren Akcji wzbudził prawdziwy zachwyt zgromadzonej publiczności.Do tej niesamowitej grupy dołączył DARIUSZ MAKÓWKA z Krakowa na swym białym Harleyu, którego przybycie oznajmiły głośne syreny. Największą z gwiazd współtworząca Akcję''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' był MACIEJ DĘBOSZ/ to już drugi jego udział / gwiazda najlepszego polskiego serialu kryminalnego '' W 11 WYDZIAŁ ŚLEDCZY '' produkcji telewizji TVN MACIEJ DĘBOSZ ponownie wystąpił w barwach OLDBOYS LISIA GÓRA będąc wyróżniającym się zawodnikiem.Ponadto na murawie boiska wystąpili piłkarze tak znakomitych klubów jak OLDBOJE CRACOVIA KRAKÓW, OLDBOJE KORONA KIELCE oraz OLDBOYE BKS STALPRODUKT BOCHNIA.Zachwyciła wszystkich zebranych prowadzoną z niesamowitym wdziękiem akcją profilaktyczną Aspirant Sztabowy AGNIESZKA SEYRLHUBER z KMP w Tarnowie, oblegana przez tłumy dzieci i dorosłych uczestników.Wyrażamy nadzieję, że przekazana przez Panią AGNIESZKĘ wiedza na długo pozostanie w pamięci uczestników zabawy. Dziękujemy bardzo Małopolskiemu Wojewódzkiemu Komendantowi Policji Nadinspektorowi MARIUSZOWI DĄBKOWI który wyraził zgodę na udział w Akcji   Pododdziału SPAP Komendant Miejski Policji w Tarnowie inspektor ROBERT BIERNAT osobiście poparł Akcję przekazując maskotkę INSPEKTORA WAWELKA do licytacji, oraz wyrażając zgodę na udział w Akcji podległych sobie funkcjonariuszy.Trudne do ogarnięcia okiem tłumy gromadziły się wokół funkcjonariuszy SPAP KW POLICJI w KRAKOWIE, którzy demonstrowali możliwości przywiezionego sprzętu specjalistycznego. Motocykl i samochody policyjne będące w dyspozycji funkcjonariuszy KMP w Tarnowie budziły równie duże zainteresowanie nie tylko najmłodszych odwiedzających. Muzyczny relaks zapewniły koncerty zespołów'' GENEZARETH ''z WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO w TARNOWIE oraz'' THE FATHERS ''również z Tarnowa. Przejażdżki zabytkowym LINCOLNEM Pana WOJCIECHA TARASZKI oraz samochodami STRAŻY POŻARNEJ OSP LISIA GÓRA odbywały się niczym wycieczkowcami ku radości najmłodszych mieszkańców regionu. Oldboys Lisia Góra dziękuje Prezesowi klubu KS Orzeł Lisia Góra panu Wiesławowi Sikorskiemu za nieodpłatne przygotowanie i użyczenie obiektów klubowych.DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNEJ PODCZAS TRWANIA AKCJI NIE PROWADZONO !!!

Dziękujemy Proboszczom Parafii :

Lisia Góra - Dziekanowi ks. Stanisławowi Szałdzie

Breń - ks. mgr Czesław Mazur

Zaczarnie - ks. mgr lic. Robert Filipowicz

Rektor Kościoła w Śmignie - ks. mgr Henryk Bielak

Łukowa - ks. Czesław Górka

Pawęzów - ks. mgr Tadeusz Wszołek

Stare Żukowice - ks. Stanisław Kita

Brzozówka - o. Piotr Pacura SNMN

oraz w sposób szczególny Proboszczowi Parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Niecieczy ks. mgr Krzysztofowi Pasykowi

jak również Proboszczowi Parafii p.w. Świętej Trójcy w Łęgu Tarnowskim ks. dr Andrzejowi Bakalarzowi za osobiste zaangażowanie i poparcie Akcji ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' dzięki którym informacja o jej celu i przebiegu dotarła do szerokiego grona odbiorców.

Wszystkim malkontentomoraz sceptykom stawiam pytanie : ZA JAKĄ CENĘ GOTOWI BYLIBYPRZYJĄĆ NA SIEBIE I SWOJE RODZINY SYTUACJĘ ASIŚWIĄTEK ???

Wdzięczni OLDBOYS LISIA GÓRA

W rozwinięciu lista sponsorów akcji.

HONOROWY PATRONAT VI EDYCJI AKCJI ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' LISIA GÓRA 2014 ROMAN ŁUCARZ STAROSTA TARNOWSKI

GENERALNI SPONSORZY VI EDYCJI AKCJI '' I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ''

STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWIE

'' FILABORA '' MONIKA KOŁPA I WIESŁAW KOŁPA Lisia Góra ul. Tarnowska 7