III Edycja

TURNIEJ 09 CZERWIEC 2013 r. PODZIĘKOWANIE

• autor: jastok68, 2013-06-12

Drużyna piłkarska OLDBOYS LISIA GÓRA dziękuje i pragnie wyrazić swą wdzięczność płynącą z głębi serca z przekonaniem, że WSZYSCY którzy w Niedzielę 09 Czerwca zaszczycili nas swoją obecnością na stadionie OrłaLisia Góra uświetniając tym samym kolejną edycję akcji''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC ''zasługują na HOŁD i SZACUNEK całego społeczeństwa.Wszyscy ci ludzie zgromadzeni wokół murawy boiska podczas trwania turnieju piłki nożnej dali dowód empatii,zrozumienia,szacunku i solidarności z IDEĄ bezinteresownego niesienia pomocy tym wszystkim którzy jej potrzebują szczególnie niesienia pomocy DZIECIOM. Dziękujemy bardzo Proboszczom Parafii -ŁUKOWA p.w. Matki Bożej Bolesnej - Ks. CZESŁAW GÓRKA -PAWĘZÓWp.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej ŚwiataKs. mgr Tadeusz Wszołek -Ks. mgr Czesławowi Mazurowi Rektorowi Kościoła p.w Św.Brata Alberta Chmielowskiego w Brniu -Ks. mgr Henrykowi Bielakowi - Rektorowi Kościoła w Śmignie za osobiste poparcie i zachęcanie parafian do wsparcia Akcji. W sposób szczególny dziękujemyKs. dr JACKOWI NOWAKOWI - REKTOROWI WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO w TARNOWIEza to że po raz kolejny zezwolił Alumnom z Seminaryjnej Drużyny Piłki Nożnej '' VICTORIA ''uświetnić swoją obecnością Akcję ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' - SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ Gościem Honorowym Turnieju był Pan MACIEJ DĘBOSZ Gwiazda Najlepszego Polskiego Serialu Kryminalnego '' W - 11 '' WYDZIAŁ ŚLEDCZY produkcji Telewizji TVN,grający w barwach OLDBOYS LISIA GÓRA. Pan MACIEJ DĘBOSZ przekazał koszulkę piłkarską z nr 17 w której grał w meczu charytatywnym TVN vs. POLITYCY z autografem oraz piłkę również z autografem - będą one przedmiotem licytacji. Ponadto w drużynie OLDBOYS LISIA GÓRA zagrali Panowie - Dyrektor Zespołu Szkół w Lisiej Górze mgr JERZY SADŁOŃ oraz mgr LESZEK ZIÓŁKOWSKI. Honorowym patronem akcji był Pan JACEK NIEDOJADŁO - Przewodniczący Rady Gminy Lisia Góra. Kolegium sędziowskie tworzyli :1/ Pani mgrJOANNA SIENIAWSKA - Niepubliczne Gimnazjum w Przybysławicach 2/ Pan mgr STANISŁAW MAGIERA - Szkoła Podstawowa w Wietrzychowicach oraz 3/ Pan mgr MARIUSZ GIŻA PubliczneGimnazjum im. JANA DESZCZA w Miechowicach Wielkich - Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego.DziękujemyDyrektorowi GOK w Lisiej Górze Panu EDWARDOWI KĘDZIERSKIEMU za zapewnienie nagłośnienia na stadionie.Prezesowi Orła Lisia Góra Panu Wiesławowi Sikorskiemu za nieodpłatne udostępnienie obiektu wraz z zapleczem socjalnym.Należy podkreślić fakt że obecny był od rozpoczęcia turnieju do jego zakończeniaPan Dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmignie mgr DARIUSZ KOZACZKA.Stelaże na tablice z oficjalnymi sponsorami Akcji wykonał nieodpłatnie Pan Michał Małecki z Lisiej Góry ul.Zagumnie. Pragniemy wyrazić swą WDZIĘCZNOŚĆ ZA SZCZEGÓLNĄ WRAŻLIWOŚĆNASZYM RODAKOM MIESZKAJĄCYM ZA GRANICĄ# PANI MARTASZYPUŁA TORONTO -CANADA #PANI MAŁGORZATASZYPUŁA MISSISSAUGA-CANADA''WNASZYCH SERCACH ZAWSZE PAŃSTWO ZAJMOWAĆ BĘDZIECIEHONOROWE MIEJSCE '' BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OFICJALNYM SPONSOROM AKCJI ''...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC '' oraz tym wszystkim którzy anonimowo wsparli dążenie do efektywnej rehabilitacji OLI ŻOŁĄDZ ! Dziękujemy Administratorowi www. futsal tarnow.pl za nieodpłatne zamieszczenie ogłoszenia o turnieju.

Zobacz galerię :