IV MEMORIAŁ A.NOSZKOWSKIEGO - BOCHNIA

W sobotę 18 listopada rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bochni IV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu – Dyrektora Generalnego Stalprodukt S.A. Był to jednocześnie turniej memoriałowy honorujący Antoniego Noszkowskiego , Romana Kuklę oraz Bogdana Klęska. Po raz kolejny nasza drużyna mogła uczestniczyć w tym prestiżowym turnieju. W tegorocznych zawodach wystąpiło osiem zespołów podzielonych na dwie grupy .Po bardzo zaciętych i stojących na wysokim poziomie sportowym rozgrywkach , zwycięzcom został zespół ZGH „Bolesław” S.A. Bukowno który po zaciętym finale pokonał Stalprodukt S.A. Warto wspomnieć iż z obiema drużynami przyszło nam wcześniej rywalizować wcześniej w grupie A gdzie po wyrównanej walce musieliśmy uznać ich wyższość.

Indywidualne nagrody otrzymali:

Mateusz Kaczmarczyk ze Stalproduktu, którego wybrano najlepszym zawodnikiem całodniowych zmagań,

Kamil Rynduch (BKS Bochnia) – najlepszy strzelec (9 bramek)

Kamil Kowalski z mistrzowskiego ZGH „Bolesław” S.A. Bukowno – jako najlepszy bramkarz turnieju. Przyznano również nagrodę dla najstarszego zawodnika, którym został Jan Panna ze Stalproduktu.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie naszej ekipy na profesjonalnie zorganizowany turniej a wszystkim drużynom za sportową postawę na parkiecie .

Oldboys Lisia Góra

Powiązana galeria: