ŚWIĘTUJE ROBSON ! - ŚWIĘTUJE DRUŻYNA !

10 Marca to dzień szczególny dla drużyny OLDBOYS LISIA GÓRA ; 42 Urodziny obchodzi nasz kapitan, wybitny technik i taktyk ROBERT TOMALA, koszulka numer 22.Wspaniałe wyszkolenie piłkarskie które nasz jubilat posiada sprawia że jest On podstawowym ogniwem naszej drużyny. ROBSON jest bezcenny, za sposób prowadzenia zespołu i serce, które zostawia zawsze na murawie walcząc do ostatniego gwizdka na najwyższych obrotach !!!

W tym Szczególnym Dniu, Drogi Jubilacie cała drużyna OLDBOYS LISIA GÓRA życzy Ci wszystkiego co najlepsze, ponad wszystko zdrowia, spełnienia marzeń, satysfakcji i sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym, wielu pięknych chwil na krajowych i europejskich stadionach oraz wszelkiej pomyślności - niech Ci się zawsze spełnia wszystko !!!