Świętujemy urodziny Kasi !!!

12 Luty to wyjątkowy Dzień dla drużyny Oldboys Lisia Góra i całego piłkarskiego świata !
Dzień Urodzin obchodzi KATARZYNA STAWARA - koszulka z numerem 83
- KASIA uświetnia wszystkie nasze oficjalne spotkania wspaniałym cateringiem preferując zdrowy styl odżywiania - powtarza zawsze ''jesteście piłkarzami'' KASIA to wyjątkowa osobowość, pełna skromności i pracowitości zawsze pozostająca w cieniu drugiego planu. Wspólnie z nami raduje się i smuci, przeżywając i dzieląc z nami emocje, towarzyszące naszym zmaganiom na arenach piłkarskich.

W Dniu Urodzin Przyjmij Katarzyno z serc naszych płynące życzenia ponad wszystko zdrowia oraz wszystkiego co sprawia, że Jesteś radosna, uśmiechnięta i szczęśliwa. Niech otacza Cię ludzka życzliwość, szczerość i oddanie a Twoje marzenia niech spełniają się codziennie.

Drużyna Oldboys Lisia Góra