Uroczyste otwarcie LEOPAK OLDBOYS LIGA

15.04.2015 r. w WIETRZYCHOWICACH odbyła się uroczysta inauguracja '' LEOPAK '' Oldboys Ligi, zorganizowanej przez OLDBOYS LISIA GÓRA, której przesłaniem jest promocja aktywności sportowej wśród mężczyzn którzy ukończyli 35 lat. Jest to synchronizacja i koordynacja istniejących już od pewnego czasu międzypowiatowych kontaktów sportowych starszych panów. Honorem dla nas jest objęcie Patronatu przez Starostę Powiatu Tarnowskiego Pana Romana Łucarza. Powodem do dumy jest również obecność Redakcji Sportowej Radia RDN Małopolska jako Generalnego Partnera Medialnego Ligi. Zaangażowanie i pełna poświęcenia praca Ikony dziennikarstwa radiowego zarazem eksperta sportu w regionie GRZEGORZA GOLCA / redakcja sportowa Radia RDN Małopolska / zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek. Poza licznie zgromadzoną publicznością obecni byli również zaproszeni goście : Wójt Gminy Wietrzychowice - Tomasz Banek, ks. Krzysztof Smoroński, Burmistrz Miasta i Gminy Radłów - Zbigniew Mączka, Wójt Gminy Lisia Góra - Arkadiusz Mikuła, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wietrzychowicach - Stefan Dzik,oraz Oficjalni Sponsorzy Ligi Robert Bieryt FHU '' WIKTORIA '' Grzegorz Kuczek CONTEKO Sp.z o.o '' RACHSTOL '' Meble - Jacek Rachmaciej jak również wspierający od kilku lat akcje charytatywne i działania na rzecz dzieci: właściciel firmy '' ARKAN '' - Kazimierz Białas, Piotr Szczepanik i Rafał Szczepanik FHU '' PROFIS '' S.C oraz Waldemar Ziemirski ''Oldboys TV '' STUDIO PRO 7 - również będący Oficjalnymi Sponsorami Ligi.Ceremonię inauguracji uświetniły wspaniałymi układami choreograficznymi zespoły Cheerleaders '' VOLTAGE '' ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich, '' IMPULS '' z Publicznego Gimnazjum w Łęgu Tarnowskim oraz '' Cheer Moms " z Bobrownik Wielkich - choreografem i trenerem tych zespołów jest Pani Agnieszka Wlezień. Wręczono okolicznościowe puchary upamiętniające to historyczne wydarzenie, wykonane przez artystę plastyka Ryszarda Pinasa. Dziękujemy Tarnowskiej TV, redakcji News Wietrzychowice za współpracę medialną podczas Ceremonii Inauguracji Ligi, oraz Pani Jadwidze Gorla Dyrektor GOK Wietrzychowice za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego. Mecz otwarcia rozegrały zespoły NEWS WIETRZYCHOWICE vs OLDBOYE RADŁÓW 35+ którzy wyprowadzeni zostali na murawę w asyście Dziecięcej Piłkarskiej Eskorty.

GENERALNY SPONSOR ORLIKOWEJ LIGI OLDBOYS jest '' LEOPAK '' S.C. ANNA MAŁECKA WIESŁAW MAŁECKI

LEOPAK OLDBOYS LIGA

autor: j.stokłosa